دسته بندی دوره های آموزشی
دوره های آموزشی

عنوان دوره : پروپوزال نویسی

اهداف دوره :

آشنایی با شیوه تهیه و تنظیم طرح تحقیق علمی و کاربردی، آشنایی با استاندارد ها و شیوه تهیه و تنظیم طرح تحقیق در سازمان ها و دانشگاه های مختلف و بالا بردن مهارت محققین در زمینه تهیه و تنظیم طرح تحقیق

تاریخ انتشار : سه شنبه, دي 07, 1400 |   

توضیحات دوره :

مقدمه

یکی از مهمترین فاکتورهای تاثیرگذار بر موفقیت یک طرح پژوهشی و شاید مهم ترین فاکتور، تهیه و تدوین طرح تحقیق (پروپوزال) و کیفیت نگارش آن می باشد، که عدم شناخت کافی دانشجویان به شیوه نگارش صحیح طرح پیشنهادی تحقیق و کم توجهی به تهیه و تنظیم طرح تحقیق باعث می‌شود در اجرای تحقیق با مشکلاتی مواجه شوند. علاوه بر، این نیاز مبرم سازمانها و موسسات به پژوهشگرانی که با شیوه تهیه و تنظیم یک طرح پیشنهادی تحقیق آشنا باشند ضرورت آشنایی با این دوره را آشکار می سازد.

 

اهداف

 هدف از برگزاری این دوره آشنایی محققین و علاقمندان به تحقیق با شیوه تهیه و تنظیم طرح تحقیق علمی و کاربردی، آشنایی با استاندارد ها و شیوه تهیه و تنظیم طرح تحقیق در سازمان ها و دانشگاه های مختلف و بالا بردن مهارت محققین در زمینه تهیه و تنظیم طرح تحقیق می باشد.

 

سرفصل

این دوره تعریف و مفهوم طرح تحقیق، اهمیت و ضرورت تهیه و تنظیم طرح تحقیق، عناصر و اجزای تشکیل دهنده طرح تحقیق (مراحل تدوین طرح تحقیق)، تشریح عناصر یا اجزای تشکیل دهنده طرح تحقیق و نمونه هایی از طرح های تحقیق در سازمان ها و دانشگاه های کشور را شامل می شود.

 

تعداد جلسات

این دوره در 12 جلسه ارائه می‎ گردد.

شرایط قبولی

شرط قبولي در دوره، كسب ۶۰ درصد از مجموع ۱۰۰ امتياز دوره است.

شهریه

شهریه این دوره 000 450 تومان می ‎باشد.

محل برگزاری دوره

مرکز آموزش داخل دانشگاه تبریز (برای اطلاعات بیشتر در مورد مراکز کلیک کنید)

 
 
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای سازمان جهاد دانشگاهی آ ش محفوظ میباشد.
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟